1 / 8
Mercedes C220 CDI
2.000 €
02.10.2022 05:11

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedes C220 CDI
Diesel
92kw / 125Ps
Registriran do 04.2023
MK Tablici
Zelen karton 1 godina
Motor i menjac vo top sostojba
Moze i zamena

Kontakt: WhatsApp 00491602208944

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ramiz
Потврден огласувач
71542342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам