1 / 8
Citroen c3 1.1 fabricki plin 2010
3.300 €
12.10.2022 17:14

Кичево

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2010

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Top sostojba klima ispravna registracia so zelen karton do 2023 juni mesec moze zamena za zamena cena e 3500

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

077604111
Потврден огласувач
077604111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам