1 / 12
MERCEDES-BENZ AROCS 3240 8x4 STETER
12 €
02.10.2022 09:42

Брвеница / Тетово

MERCEDES-BENZ AROCS 3240 8x4 STETER
Model AROCS 3240 8x4
Type concrete mixer truck
Year of manufacture 2016
Mileage 218000 km

Net weight 12.600 kg
Gross weight 35000 kg

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi
Потврден огласувач
071787148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам