1 / 9
Mercedes-Benz Actros MP4 Euro 6-TIPER
123 €
02.10.2022 09:47

Брвеница / Тетово

Mercedes-Benz Actros MP4 Euro 6-TIPER
YEAR:2012
MILAGE:564.000
Automatic gear
Tyres-80%
Very good truck
Adr
Kiphidraulic
Ad Blue

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi
Потврден огласувач
071787148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам