1 / 1
Cnc laser za graviranje 60 40
2.750 €
03.12.2022 22:52

Штип / Штип

Се продават Ласер за гравирање 6040 60 W

Ласер за сечење и гравирање за општа употреба со CO2 ласерска цевка 60W со водно ладење.
Во пакетот добивате
(01) Laser Engraving Софтвер (Англиска Верзиа ) Software: Corellaser
(02) ЦД мануел
(03) Водна Пумпа
(04) Воздушна пупма и Цевка
(05) Усб Кабел
(06) 3 Reflect optics(инсталирани во машина)
(07)1 Focus optics(инсталирани во машина)
(08)1 Laser tube (инсталирани во машина)
Ласерот е многу малку користен
Телефон
070 364 685

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Oooo
Потврден огласувач
00000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам