1 / 9
SAMSUNG Galaxy ,futroli za A 21 s, A71, A51
1 €
24.05.2023 08:05

Скопје Центар / Скопје

Prodavam novi futroli za mobilni Samsung , A51, A71 i zastitni folii na ekrani za A21s i A71, slusalki so 3,5 zdek za samsung. Cena povolna po dogovor

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Футроли за Мобилни

Се продава од:

stevco
Потврден огласувач
077717517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам