negovatelka na stari lica
1 €
25.11.2022 12:16

Охрид / Охрид

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Француски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Zena so iskustvo baram da cuvam i neguvam stari lica

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
077743377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам