1 / 2
Se prodava analogen Fotoaparat Mometta II
2.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 17:07

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Se prodava dosta redok, kolekcionerski fotoaparat mometta 2, od ungarsko proizvodstvo (c.1957) godina. Samo za ozbilni kupuvaci. VO ISPRAVNA SOSTOJBA.
https://camerajunky.blog/2016/10/24/mometta-ii/

078/754-776

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Галантерија за Фотоапарати / Останати додатоци

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078/754-776
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам