1 / 2
CAPRIOLO VELOSIPED
5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.03.2023 16:05

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

26 "

Prodavam capriolo velosiped

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Emil
Потврден огласувач
070204248
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам