1 / 4
Thinkpad T480s i7-8550U, 24GB RAM, 256GB PCIe SSD
26.990 МКД
Цената не е фиксна
29.950 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.10.2022 15:12

Карпош / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Business notebook T480s: koristen, no vo odlicna sostojba.
Proizvoditel: Lenovo
Model: Thinkpad T480s
Procesor: i7-8550U 8th Gen 1,8 GHz
Graficka karta: Intel UHD Graphics 620
Ekran: 14" FHD IPS
DIsk: 256 GB PCIe SSD
Memorija (RAM): 24 GB
OS: Windows 10 Pro

Dopolnitelno moze da se kupi i Thinkpad Pro Docking station 40AH (doplata +6450 MKD).

Povekje informacii na:
https://static.lenovo.com/shop/emea/content/pdf/ThinkPad/TSeries/Lenovo%20T480s%20Datasheet_EN_v1.pdf

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
078641479
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам