1 / 8
Detsko bebeski tricikl
3.300 МКД
18.03.2023 13:13

Битола / Битола

Se prodava Detsko bebeski tricikl vo socuvana sostojba kako Nov malku koristen. Lesno rasklopliv go sobira vo bagaz od kola.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски велосипеди

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
070771897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам