1 / 1
MaxPuls Pumpa za voda 1500W NOVA
5.800 МКД
Цената е фиксна
6.000 МКД
27.11.2022 20:31

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nova nekoristena Raketa MaxPuls potopna pumpa za voda kupena 7500den se prodava za 5800den.Karakteristiki na slikata. Visoka 1metar

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам