1 / 6
Бандажи со гуми М+Ѕ
250 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.11.2022 11:48

Битола / Битола

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

5.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

98

Ширина на гума:

195

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

15

Бандажи со гуми М+Ѕ

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
076369469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам