1 / 3
IZDAVAM DUKAN NA JAJA PAŠA
350 €
02.10.2022 17:05

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Греење:

Нема

Izdavam dukan od 20 m2 na bulevar Cvetan Dimov br.15

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Erdal
ul.Cvetan dimov br.15 Skopje
Потврден огласувач
071991286
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам