1 / 7
Citroen C3 Cabrio Kabriolet
3.350 €
Цената не е фиксна
3.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 09:14

Виница / Виница

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Citroen C3 Pluriel , Kabriolet so 4 sedista

2008god

Full opema za klasata ( elektricen pokriv , el.prozori i retrovizori , avtomatski svetla , avtomatski brisaci , USB + AUX , Climatronic .... )

1.4benzin , 55kw - 75hp, pogodna za pocetnik
Registracija do 06.2023

Kompletno ispravna , 155.000km realni so mozna proverka. Uvezena od Svajcarija pred 5god , prv sopstvenik vo MK. Pred 6.000 napraven mal servis , pred 25.000 napraven golem servis. Novi zimski gumi

Mozna zamena so moja doplata za kola so 4 vrati .

074 606 186

074 606 186

074 606 186

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Jordan
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам