1 / 4
Издавам стан
1 €
02.10.2022 17:38

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

42 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Се издава нов целосно опремен стан во Струга. Станот се наоѓа во новите згради на Набизи.
078 251 820
076457009

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Borce
Потврден огласувач
078251820
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам