1 / 3
Opel Corsa D 1.2
3.500 €
27.11.2022 13:02

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2009

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

56 kw / 76 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opel Corsa 1.2 benzin so fabricen plin servisirana komplet zimski gumi full oprema pali vozi
Pogodna e za vozac pocetnik
Info 078 259 167

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
078223197
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам