1 / 9
TOYOTA AVENSIS 2.0 D4-D
4.200 €
18.11.2022 22:45

Кичево

Марка:

Toyota

Модел:

Avensis

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

93 kw / 126 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

TOYOTA AVENSIS 2.0 D4-D FACELIFT, 126 KS, 6 BRZINI, 2006 GOD., VO DOBRA SOSTOJBA.

IZMINATA REGISTRACIJA, PUKNATA SOFERSAJBNA…

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

INCOGNITO
Потврден огласувач
070354088
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам