1 / 2
parcela za FOTOVOLTAICNA centrala
1 €
18.11.2022 08:14

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

9 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam parcela vo naselba Gramaga,pozadi benzinska Makoil, pogodna za izgradba na Fotovoltaicna centrala na odredena povrsina. Postoi moznost za zaednicka investicija. informacii na tel. 077718517 ,076322588

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

stevco
Потврден огласувач
077717517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам