1 / 4
DOZNI SO KAPAK
2 МКД
02.10.2022 18:30

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM DOZNI SO KAPAK 180 KOMADA,I DOZNI ZA STEKER 340 TELEFON ZA KONTAKT 070 239 561 .JAVUVANJE POSLE 13 CASOT.

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Alenksandar Donevski
Потврден огласувач
070427227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам