1 / 6
Mercedes E300 TD
3.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.10.2022 13:00

Виница / Виница

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 300

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Se prodava Mercedes E300 TD
Kolata e maksimalno socuvana
Avtomatski menuvac
130kw
Registrirana do naredno leto
Moze zamena
CENATA NE E FIKSNA
Za povekje info javete de na 078-429-523

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Stojance
Потврден огласувач
079218606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам