Se prodava kuka
1 €
02.10.2022 18:51

Штип / Штип

Број на соби:

3,5

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Kosovska

Se prodava kuka na ul. Kosovska. Kuklata e vo od licna sostojba so moznost za nadgradba.
Info tel. 078 385 903

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
078251820
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам