1 / 5
Зимски гуми со алуминиумски бандажи
400 €
05.10.2022 07:58

Берово / Берово

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

6.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

205

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

16

Се продаваат зимски гуми, со црни алуминиумски бандаши, димензии 16" 6.5JX16H2 Bridgestone 205/55-16, 4 броја.
тел. 077 560 580 Милан

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Maja Peovski
Потврден огласувач
075850521
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам