1 / 11
Golf 6 1.4 tsi 90 kw 2010 godina
По Договор
Денес 10:05

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Golf 6
Motor 1.4 tsi
90 kw
6 stepenski menuvac
Vo kniska 2010 godina
Elek. prozori
Elek.retrovizori
Brisaci so senzori
Senzori za parkiranje
Komandi na volan
Klima
Elek.halogenki
Tempomat
Radio cd
Bluetuth
AUX
Airbagss
Dalecinsko zatvaranje
Poseduva 2 originalni klucevi
Foli so atest
4 novi zimski gumi
227.000 km
Servisna kniska
Redovno servisirano
Mal i golem servis ( set lanec , ulje i filtri )
Voziloto e nov uvoz R.Svajcarija
Registracija do 23.09.2023
I dr.oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Malzim
Потврден огласувач
70326616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам