1 / 12
Kia Ceed 2.0
1.111 €
22.10.2022 22:27

Делчево / Делчево

Марка:

Kia

Модел:

Cee'd

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

104 kw / 141 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava kia ceed karavan redovno serivsirana.
cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
077 737 227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам