1 / 2
Se Prodava Iphone 8
150 €
08.10.2022 16:47

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

8

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Iphone 8 prv gazda kupen vo avstrija 2018 godina za poveke informacii 👉 077/681/696

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Jasmin
Потврден огласувач
077681696
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам