1 / 3
Bianchi Via Nirone
730 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.01.2023 13:21

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

18 "

<<<<<<<<<<< P R O D A D E N O>>>>>>>>>>>
Bianchi Via Nirone 55cm (L)
2x10 Tiagra (novata Tiagra)
Velosipedot e kupen 2019god. od Outdoor SK 1850e.
Ekstra lesen so Bandazi Schimano R500 i sediste Prologo Kappa RS
Vo EKSTRA SOSTOJBA 9/10
Velosipedot se prodava poradi goleminata na ramot....
MOZE ZAMENA SAMO ZA 58ca - XL
<<<<<<<<<072/257-497>>>>>>>>>>>
ZA KESH EXTRA CENA!!!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Виктор
Потврден огласувач
072257497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам