1 / 2
Trinx M1000 Elite 27.5 trkala velosiped/tocak
270 €
01.01.2023 11:05

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava Trinx velosiped 2021 godina vo odlichna sostojba so hidraulichni kochnici , 27.5 trkala , 3x10 Speed X7 , XL ramka.
Za cenata kje se dogovorime na lice mesto bidejki e vozen 5 pati niz grad i mi stoj edna godina mi drzi mesto.
Bez zameni !

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Teo
Потврден огласувач
075591595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам