1 / 1
Huawei P40 lite
7.000 МКД
02.10.2022 20:53

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Huawei

Модел:

P40

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

SE prodava Huawei P40 lite vo odlicna sostojba .Cena 7000 den .072 252 107 Sasko

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078429000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам