1 / 3
Prodavam Sony Cybershot DSC-H10
2.000 МКД
10.10.2022 17:59

Куманово / Куманово

Резолуција:

8,1-10 Мегапиксели

Марка:

Sony

Prodavam skoro nov Sony Cybershot DSC-H10 bez baterija i polnac. Raboti komplet moze da se proba.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
078357891
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам