1 / 9
JAGUAR XJ6 1972 4.2 Benzin
По Договор
07.12.2022 17:11

Струга / Струга

Марка:

Jaguar

Модел:

XJ6

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Жолта

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

136 kw / 185 ks

Kласа на емисија:

Останато

*****OLDTIMER*****
JAGUAR XJ6 god.1972 4.2 Benzin
Voziloto e so svajcarski dokumenti
Moze da se carini i da se registrira
Vo extra Sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

maloya25
Kej 8mi Noemvri
Потврден огласувач
070212407 -070362157 - 070261157
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам