1 / 3
rent a car - iznajmuvam kola - avtomatik - i racen menjac
25 €
03.10.2022 08:39

Битола / Битола

Se iznajmuvat poveke vozila
vw passat avtomatik
bmw 525d avtomatik
mercedes c220 avtomatik
mini cooper cabrio racen
071 306 133

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава од:

Ivan G.
Потврден огласувач
071306133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам