1 / 9
Prodavam Kamion/Kamijon FIAT DUCATO/DUKATO
4.400 €
4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 09:55

Штип / Штип

Kamionceto e pali-vozi

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

PRODAVAM TRAKTORSKA PRIKOLICA/PRIKULICA
rustijanstevanovski@yahoo.com
Потврден огласувач
078-207-667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам