1 / 3
Ford Fiesta NA DELOVI
По Договор
18.10.2022 09:47

Гази Баба / Скопје

Ford Fiesta na delovi
Sve sto vi treba
Motor menjac odlicni 1.3 na lance

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077900711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам