Се продава виолина
1 €
03.10.2022 09:50

Скопје Центар / Скопје

Се продава германска виолина, 4/4, Gewa Concerto, заедно со футрола за заштита. 078416485/078648698

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
071544423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам