1 / 6
Se prodavat bandashi so se gumi
200 €
220 €
21.11.2022 13:48

Битола / Битола

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Останато

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

16

Se prodavat 4 bandashi so se gumi 225/55/16 izvadeni od bmw 5ka e60ka mozat da se vidat vo sekoe vreme cena 250eur
tel : 071255056

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Mihael
Потврден огласувач
075330075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам