1 / 1
Mercedes Aluminski Bandazi
60 €
03.10.2022 11:57

Охрид / Охрид

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

Останато

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Mercedes Aluminski Bandazi 15 ki 3bandazi Cena 60€

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

G.F.
Потврден огласувач
070477779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам