Се бара салатерка
1 €
03.10.2022 12:29

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Угостителски објект во Центар -Плаза де Торос има потреба од салатерка во кујна со работно искуство.

Плата по договор

071 210 042

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Plaza de Toros
Потврден огласувач
3123167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам