1 / 12
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 DIZEL 55kw 2009god. "AVTOCENTAR"
3.700 €
07.12.2022 11:32

Тетово / Тетово

Марка:

Ford

Модел:

Tourneo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 DIZEL 55kw
Proizveden 10. 2009god.
So pominati 200.000km.
( Nosivost 520kg. )

* Uvezen od Danska , so site plateni davacki do reg. *

Cena : 3700e.

Tel. : 071796007
Viber : 070329480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC " AVTOCENTAR " TETOVO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTOCENTAR
Потврден огласувач
071796007 / 070329480
Испрати Е-маил до огласувачот

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 DIZEL 55kw 2009god. "AVTOCENTAR"

3700 €

OPEL ASTRA J 2.0 CDTI 118kw 6-brzini 2011god. "AVTOCENTAR"

6200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам