1 / 1
Profesionalen salamander gril/ OUTLET
По Договор
03.10.2022 12:33

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

OUTLET понуда за последно парче

Моќен и професионален саламандер грил. Експресно брз грејач од 2.8kW идеален за загревање, топење и потпечување на сирење и различни јадења.
Идеална машина со ТОП цена!!!

Испорака од ЛАГЕР!

Контактирајте нè за цена

Контакт телефони:
072 262 672
072 262 683
072 262 661

Работно време: 09 - 17h.

Обезбедена Fortis® премиум гаранција, сервис и резервни делови.

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

-------------------------------------

Fortis® Македонија
Ул.100 бр.126В, 1300 Куманово, Македонија
072 262 661 Продажба
072 262 662 Продажба
070 718 952 Сервис и Поддршка
031 453 905
www.fortis.mk

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од: Претпријатие

Fortis®
Ул.100 бр.126В, 1300 Куманово
Потврден огласувач
031453905
Испрати Е-маил до огласувачот

Fermentaciska komora za testo za pekara

0 €

Profesionalna elektricna friteza/ OUTLET

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам