1 / 1
Toster za vafli profesionalen/ OUTLET
По Договор
03.10.2022 12:47

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

OUTLET понуда за последно парче!!!
Професионален Fortis® дупли ротационен тостер за вафли. Изработен комплетно од инокс со дигитален панел за прецизна регулација на температура и време. Идеален за ресторан, loune bar или бистро.
Одлична машина со НАЈПОВОЛНА ЦЕНА
Испорака од ЛАГЕР!

Контактирајте нè за цена

Контакт телефони:
072 262 672
072 262 683
072 262 661

Работно време: 09 - 17h.

Обезбедена Fortis® премиум гаранција, сервис и резервни делови.

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

-------------------------------------

Fortis® Македонија
Ул.100 бр.126В, 1300 Куманово, Македонија
072 262 661 Продажба
072 262 662 Продажба
070 718 952 Сервис и Поддршка
031 453 905
www.fortis.mk

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од: Претпријатие

Fortis®
Ул.100 бр.126В, 1300 Куманово
Потврден огласувач
031453905
Испрати Е-маил до огласувачот

Masina za secenje meso - Slajserka po HASAP

0 €

Profesionalen inoks vertikalen frizider/ Vertikalna razlada

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам