1 / 2
Samsung Galaxy S22 5G
660 €
680 €
05.12.2022 11:23

Кичево

Испраќам по карго    

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy S22 5G

Боја:

Green

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Koristen 2 dena, kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 24 meseci.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Enver
Потврден огласувач
070287008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам