1 / 3
iPhone 14 128GB, nov
900 €
930 €
05.12.2022 11:39

Кичево

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

14

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Novi, neaktivirani, garancija 12 meseci.

Blue, Black & White ...

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Enver
Потврден огласувач
070287008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам