1 / 5
*** Капитал *** Овоштарник во С. Долно Лакочереј
54.000 €
05.12.2022 12:10

Охрид / Охрид

Квадратура:

4143 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Oвоштарник во село Долно Лакочереј
Овоштарникот се наоѓа во урбана заедница Долно Лакочереј на главниот пат во непосредна близина на селото Лакочереј.
Овоштарникот се наоѓа во населено место и самиот може да се адаптира за семејно живеење со тоа што дел од дрвата би се отстраниле.
На имотот има и три бунари со пумпа.
Овоштарникот е со вкупна површина од 4143 мкв.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности ,,Капитал'' Охрид
ТЦ Амам локал 224/1 Охрид
Потврден огласувач
078 232 047; 071 321 001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам