1 / 10
Audi a4 3.0 quatro
10.900 €
11.500 €
23.11.2022 07:56

Гостивар / Гостивар

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Останато

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

241 kw / 328 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi a4 3.0 motor automatik so novi gumi i fellgi 11. 2021 se gumite ima i zimski bandasi registrirana do 4 mesec2023 so zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

meti
Потврден огласувач
070215561
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам