1 / 9
Се издава стан во центар на Охрид
1 €
Цената не е фиксна
23.01.2023 11:30

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

36 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2018

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Партизанска 8

Се издава стан во центарот на Охрид.
Станот поседува засебна спална соба , дневна соба со куна и трпезарија, голем ходник и купатило.

Спална соба - 2 единечни кревета и плакар
Дневна соба - Тросед на пуштање со можност за спиење на две лица. 39" Смарт телевизор, трпезариска маса со столови, кујна со индуктивна рингла, фрижидер, бокал за вода, статичен миксер за кафе и целосен прибор.
Купатило - Комплет санитарија и машина за перење алишта.

Станот се наоѓа на последниот кат во кулата наспроти факултетот за информатика над кафе барот Блан Б.

Телефон за контакт 078 256 401

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Kosta
Потврден огласувач
078225836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам