1 / 1
Детски велосипед Scott
5.000 €
5.500 €
01.12.2022 20:19

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

10 "

Се продава добро сочуван детски велосипед 20 ка марка Scott, со два амортизери (функционални), 12 брзини
Цена 5500 денари
Праќам и по карго

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078387510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам