1 / 6
Dalečinsko za instrument
120 €
Цената е фиксна
27.02.2023 21:01

Прилеп / Прилеп

Dalečinsko za instrument Harley Benton kupeno od Thomann... novo 130€

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078356078
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам