1 / 7
Karburator
По Договор
30.11.2022 23:24

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Prodavam nov karburator voopsto ne montiran so racen sauh i sajla za sauhot dimenzii od karburatorot imate na slikite. Cena 2200

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Делови за Сервис и одржување

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
070514847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам