1 / 6
Hyundai terrakan
6.800 €
03.10.2022 16:12

Брвеница / Тетово

Марка:

Hyundai

Модел:

Terracan

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Останато

Hyundai terrakan 2002 servisis ful redukcija ispravno 247 iljadi.pominato servirot napraven 1000 kilom kaisi ulje filtri golem servis.6800 prostor dogovor lice mesto. Broj za kontakt 071 630 952

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
077497717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам